Par mums

Head SPA

Mūsu serviss iekļauj sevī dažādus masāžas veidus un ķermeņa procedūras (spa rituāli un ķermeņa pīlings).
Visas procedūras tiek veiktas viesnīcā, Jums ērtā laikā; tās veic kvalificēti spa-meistari, no klienta puses nav nepieciešama nekāda speciāla sagatavošanās.
Seansa laikā tiek izmantotas 100% dabīgas eļļas un sastāvdaļas.
Šie pakalpojumi, kuras izmantojot, katrs klients var 45 līdz 90 minūšu laikā atbrīvoties no mentālās un fiziskās spriedzes, atpūsties un atjaunot savus spēkus.

Tiek piedāvāti sekojoši pakalpojumi:

  • Ķermeņa masāžas
  • Aromaterapijas masāža
  • Kāju un Pēdu Masāža
  • Spa-rituāli
  • Ķermeņa pīlings

 
Pēc seansa Jūs sajutīsiet fizisko un mentālo atjaunošanu, možumu un svaigumu.

Head SPA – seansi Jūsu Dvēselei un Ķermenim!

Priekšrocības

Profesionālisms

Sniegto pakalpojumu kvalitāte – mūsu galvenā prioritāte un vērtība. Masāžu un ķermeņa procedūru veic kvalificēti un pieredzējušie spa-meistari.

Ērtība un komforts

Pakalpojumi tiek sniegti viesnīcā, Jums ērtā laikā. Lai tos saņemtu, Jums nevajag nekur braukt vai iet. Pakalpojumu pasūtījums ir iespējams, pēc iepriekšējās pierakstīšanās, 7 dienas nedēļā.

Sastāvdaļas

Seansa laikā tiek izmantotas dabīgas eļļas un sastāvdaļas. Pirms masāža Jūs varat izvēlēties to eļļu, kas Jums būs patīkama.

Efektivitāte

Atkarībā no izvēlētā masāžas, sejas vai ķermeņa procedūras veida, seanss aizņem no 45 līdz 90 minūtēm. Daudzu efektu no procedūras vidū – mentālā un fiziskā noguruma noņemšana, atbrīvošana no stresa, aktivitātes un darbspējas atjaunošana.

Daudzveidība

Tiecoties uz attīstību un pilnību, mēs paplašināsim piedāvājamo pakalpojumu sarakstu, kā arī iepriecināsim Jūs ar dažādiem bonusiem un pārsteigumiem. Ar mums Jums nekad nebūs garlaicīgi!